Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="65039"]
0-1, Развитие
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Сороковая неделя

Old date:
Current date: 2021.07.27
New date: 2015.02.26
0
На этой неделе наш папа-блогер уехал в длительную командировку. Но обещает по-прежнему еженедельно писать о том, как растет хлопчик

На этой неделе наш папа-блогер уехал в длительную командировку. Но обещает по-прежнему еженедельно писать о том, как растет хлопчик-горобчик!

Малыш улыбается и держится за кроватку

Малыш улыбается и держится за кроватку — фото: Fotolia.com

Тиждень сорок. Уффф… уже сорок тижнів.

Про фото. Тут мало бути красиве і трошки пафосне фото з аеропорту. Де зарьовані всі, і тільки ти, Горобчик, посміхаєшся. Але вирішив викласти оце селфі нас трьох. Де не так видно заплакані очі тата, а мама Katya плакати ше не починала. А ти… а ти як нормальний бопелька, посміхався і намагався видертися з рук.

Про від’їзд. Дуже сподіваюся, що ти і не помітиш моєї відсутності. Ну, або ж помітиш, але хандріть не будеш. Мамі і твоїх зубів вистачає. А так для тебе все пройшло звично. Поїв ти, потім сидів дивився як снідаємо ми. Потім ми разом пішли гуляти, і щоб ти спав на вулиці. До мого від’їзду ти не заснув, тому я міг помахати тобі перед носом рукою, а також торкнутися твоїх ручок і не боятися, що ти прокинешся.

Про звуки. Потішив новими комбінаціями звуків. Безперервні «мамама» та «амамам». А також дуже смішно вимовляєш «Г» щось середнє між «г» та «ґ» — гольгольголь і гльогльогльо.

Про ігри. Просто до вереску тебе смішить гра в м’ячик. Той момент, коли він котиться до тебе викликає просто шквал сміху і захвату. У ванні популярною стали ігри «качка-стрибачка» і «восьминіг-на-голові». У «качці» гумові качки стрибають з бортика у воду і ти заплющуєш очі уже коли чуєш «стриииии-бачка». А «восьминіг» смішить тебе коли сповзає з голови і плюхається у воду.

Про зуби. П’ятий зуб цього тижня. Тепер ти, Бопелька, «п’ятизуб», хоча кусаєшся як справжній «восьмизуб». Повернуся – а там мама уже згризена вся буде. Прийшов зуб – пішла швидка Настя.

Про флькустуру. Ти десь підкачав прес. І тепер, якщо є хоч маленька можливість зо щось вчепитися, хоч мізинчиком, встаєш з пози лежачи на спині, просто тягнешся, щоб сісти. А потім сидиш і думаєш для чого ж це стільки зусиль витрачено і що в цій позі робити.

Наче все. Далі фотографії та історії про твої досягнення буде мама занотовувати і мені розповідати. Тому наступні тижні будуть записані зі слів очевидця. Ти головне здоровим будь і маму підтримуй в рамках своїх горобчиних можливостей і вмінь. Сумую без вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Тридцать девятая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: