[artlabel id="67066"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Сорок пятая неделя

Old date:
Current date: 2018.12.11
New date: 2015.04.03
0
Мальчик-воробушек наконец дождался своего папу-блогера с длительной командировки и обрадовался его приезду! Тиждень сорок п’я
Ребенок в кроватке рядом с мамой - фото

Ребенок в кроватке рядом с мамой (фото: Fotolia)

Мальчик-воробушек наконец дождался своего папу-блогера с длительной командировки и обрадовался его приезду!

Тиждень сорок п’ятий

Про фото. Я його називаю «дві пухових ковдри на прогулянці». Я тільки приїхав з Південної Африки, встиг перекусити і одразу ми пішли гуляти – ти, мама Katya і я. Погода була не дуже, але у нас було не настільки багато часу між моїми подорожами, щоб ще і час вибирати. Зате ти гарно виспався.

Про мій приїзд. Я дуже тобі вдячний, що ти не заплакав, коли мене побачив. Ти спочатку не повірив, потім посміхнувся на всі 7 зубів, потім подивився на маму, ніби питаючи чи це дійсно тато. Потім знов посмішка мені і знов на маму. І так кілька разів. Було важко від вас їхати знову. Але і цей місяць пролетить швидко.

Про полювання. Не знаємо як, але ти, Бопелька, вполював солоні кренделики. Вони якось впали з холодильника тобі в манеж. І ти затих. Як справжній хижак ти причаївся, почекав, поки мама піде і потім кинувся на свою жертву. Мама в іншій кімнаті зрозуміла, що ти підозріло за тих і пішла перевіряти. Описати твою щасливу пичку і розжовані пальці, обмазані кренделиками дуже важко.

Про книжки. У тебе багато нових, але ти хочеш слухати більше старі вірші і казки. Значить мамі вони будуть снитися і надалі. Зате ти втішив маму тим, що зірвав в ботсаду квіточку і приніс їй в кулачці.

Про кров. Додумався себе травмувати. Так скакав ти, Горобчик, що прикусив собі губу. Було б це пів року тому – нічого б не сталося. А так – крик, кров, сльози і мама, яка бігає в паніці і намагається вас обох заспокоїти.

Про футбол. Про збірну, Бопелька, або гарно, або…

Багатий на події тиждень як для тебе, так і для нас. Емоцій багато, але в основному позитивні і світлі. Будь таким ще усміхненим горобчиком і будь здоровий, малючок. І полікуй там мамі спину. Скоро побачимося.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Сорок четвертая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: