Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="65558"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Сорок первая неделя

Old date:
Current date: 2021.04.23
New date: 2015.03.05
0
Папа Александр продолжает рассказывать об успехах и новых навыках своего сына - мальчика-воробушка. Тиждень сорок перший. Напис
Маленький мальчик ест кашу - фото

Маленький мальчик ест кашу (фото: Fotolia)

Папа Александр продолжает рассказывать об успехах и новых навыках своего сына — мальчика-воробушка.

Тиждень сорок перший. Написаний зі слів свідка

Про фото. Мама каже, що так як на фото ти сідаєш уже усвідомленим рухом, а не в результаті якогось незграбного перевороту. Повзаєш, а потім вирішуєш, шо можна і присісти уже. Вмостишся і граєшся тим, що було поряд з місцем твоєї посадки.

Про себе. Да, про себе напишу. Врешті-решт я веду журнал, можу і про себе написати. Якщо ти дочитав до цього моменту, то точно маєш знати, що певний час мене немає поруч. Якщо ти ще не вмієш читати, а тільки дивишся фото, то відклади книжку і йди вчитися читати! Так от, може я і не поруч, але все про тебе знаю, і бачу тебе регулярно. І тішуся, що ти не дуже страждаєш від моєї відсутності, бо навіть в скайпових «спостерігачках» (розмовами це не назвеш), ти зосереджено гризеш свої іграшки і моїй пиці в маминому айпаді приділяєш не надто багато уваги. Але в мене все добре, якщо тобі цікаво. Просто сумую.

Про вміння. Ти встаєш об стіну, шафу, дзеркало, об що завгодно, що витримає твою горобчину вагу і натиск, але боїшся присісти і спуститися на землю. Такі і стоїш десь понад хмарами і мрієш про приземлення. Спрацьовує ручне управління і автопілот, яке ти активуєш вереском і приходом автопілота мами Katya .

А ще полюбив піднімати предмети над собою, а деякі намагаєшся ставити собі на голову. Може так на тебе подіяла гра у восьминога у ванній.

Про купання. Вперше на твоєму купанні був присутній дідусь. А ще ти якось зміг трошки подавитися у ванні водою з іграшок, та так, що бабуся пила заспокійливе. Вона тебе в той час стерегла.

Про гостей. Поки мене немає, у вас тем щодня гості. І старі, і нові. Приходила Nadiya і подарувала одяг. А той одяг, що ми купили тобі на літо, уже зараз малуватий.

Ще приходила Anna з Софією і влаштувала тобі фотосесію на дитячому майданчику. Бопелька, подякуй їм. Добре, що вам там не сумно.

Про добре. Ти, Горобчик, намагаєшся підстрибувати, коли стоїш у ліжечку. А ще – почав посміхатися сонечку. Раніше просто кривився чи пчихав. Хочу це побачити.

Ось такий підсумок. Мама прислала ще більше інформації, але я вибрав таке. Добре, що за тиждень ти стільки навчився. Завдання на наступний – виростити нарешті свій шостий зуб. Щоб він перестав вас з мамою мучити. Будь здоровий малючок і посміхнися мамі. Вона у тебе теж сонечко.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Сороковая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: