[artlabel id="53077"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Шестнадцатая неделя

Old date:
Current date: 2018.11.21
New date: 2014.09.12
0
Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка.   Тиждень шістнадцятий. Цього тижня ти, Горобчик, в п

Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка.

 

Младенец (Фото: ЦФА Бурда)

Младенец (Фото: ЦФА Бурда)

Тиждень шістнадцятий.

Цього тижня ти, Горобчик, в прямому сенсі приміряв знання на голову. Мама розкрила перед тобою книжечку, а ти першим же рухом ноги підбив і закинув її собі на голову. Радості твоїй не було меж. Хоча, буду відвертим, повтикати на картинки в книжці ти можеш. Здається у тебе уже є улюблені. Перечитуєш улюблені місця щодня.

Про бопельку. Якось Опля-Бопля все частіше перетворюється на маленького Бопельку. Правда тільки в ті моменти, коли ти і є «бопелька». Коли ти «горобчик», то «бопелька» тобі зовсім не личить.

Про дачу. Тебе вперше вкусив комар. Під око. Було б то на моєму обличчі чи маминому – ляснув би не роздумуючи. А так, просто його зігнали, і він полетів собі з краплинкою твоєї крові. Хоча ти, Горобчик, мав би його з’їсти першим. Ти ж горобчик.

Про шкарпеточки. Ти справжній мужчина, мужик, мужичок. Твої шкарпетки будуть жити окремо, без пари і своїм життям, як роблять це шкарпетки сотень тисяч стопіцот мільйонів мужиків цієї планети. Уже двічі ми з мамою ганяли парком в пошуках шкарпеток. Ту маєш здатність зняти її з себе і десь викинути, сидячи у нас на руках під час прогулянки. Якщо так буде і далі, то ти дійсно ніколи не будеш знати де твоя друга шкарпетки.

Про іграшки. У тебе з’явився улюблений співрозмовник – Віні. Бесіди з ним ти ведеш вечорами після харчування. Ти йому шось воркочеш, агукаєш і посміхаєшся, а він уважно слухає. Про що ви там говорите ми намагаємося не підслуховувати. То ваше, горобчаче.

Гарний теплий тиждень. Гуляв, пускав бульки, махав ручками, рухав ніжками, хитро дивився на нас і трошки вередував. Типове життя горобчика. Головне будь здоровим.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Пятнадцатая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: