Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="51136"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Шестая неделя

Old date:
Current date: 2020.12.01
New date: 2014.08.15
0
Чем же удивит наших читателей папа Александр на этой неделе? Как растет и развивается мальчик-воробушек на шестой неделе жизни?
Папа целует ножки малыша (фото: ЦФА Бурда)

Папа целует ножки малыша (фото: ЦФА Бурда)

Чем же удивит наших читателей папа Александр на этой неделе? Как растет и развивается мальчик-воробушек на шестой неделе жизни?

Тиждень шостий

Почну з того, про що забув минулого тижня.
Про містику і твоє здоров’я. Прищепку з твого пупочка «твій мобільний молокозаводік» Katya Zerova давно вимагала знищити. Не викинути, а саме знищити, спалити. За повір’ями, які переказала дільнична медсестра твоїй мамі, а вона мені, прищепку викидати не можна. Її треба спалити. Чому? Тут багато версій. Я так зрозумів, шо пупок тоді не заживе, і з нього потім вилізе путін і буде постійно цілувати тебе в живіт. Коротше, погано буде. Long story short – я ледь не спалив балкон, а також волосся на руках і голові, але прищепку знищив.
Не дивуйся, ти і не таке побачиш. Люди роблять дивні речі – перезавантажують ПК, коли пропадає інтернет, вболівають за «Шахтер», п’ють пиво під кіоском після того як пили віски чи горілку… Звикнеш, свої безглузді вчинки заведеш… До речі, поки палив, у голові крутилася одна і та ж пісня «Johnny Cash — Ring of Fire». Якщо прочитаєш це, а пісню не чув — послухай.

Тиждень поточний
Про те, чого не сталося. Ти не вийшов у велике плавання. Хоч і готовий до великої ванни уже, ми не можемо тебе запустити туди самого. Русалка наполягає, щоб перший раз ти плавав там не сам, а з кимось з нас. Але у Русалки шрам, тому тільки Нептун (це я про себе так) може, але він весь тиждень зайнятий допізна на роботі. Скоро вихідні – вийдемо разом у відкриту ванну.

Про танці. Вчив тебе, горобчика, танцювати під «Montefiori cocktail – Parole». Ведеш упевнено, фото це підтверджує. Але над рухами ногами треба попрацювати. Були б ноги в тебе довші, а я – дама на каблуках, то давно шльопав би ластами від тебе і плакав від болю. Так топтатися не можна. Як на горобчика ти танцюєш добре, а як на джентльмена… будем танцювати.

Про себе. Впізнав твій крик у парку, хоч навіть не знав, що ти уже там. Почав крутити головою і побачив тебе з мамою. Це так дивно, зі всієї какофонії звуків парку Шевченка почути твоє «ллльььеее».

Про ріст. Ти ще більше виріс. Від цього і радісно і сумно. Більше сказати не можу.

Підсумок. Все в нас добре, а в тебе – ще краще. Горобчикуй, а ми допоможемо.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Пятая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал



Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: