[artlabel id="53693"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Семнадцатая неделя

Old date:
Current date: 2018.11.21
New date: 2014.09.18
0
Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка. Тиждень сімнадцятий. Про фізкультуру. Ти продовжуєш дуж

Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка.

Малыш ползет (Фото: Fotolia)

Малыш ползет (Фото: Fotolia)

Тиждень сімнадцятий.

Про фізкультуру. Ти продовжуєш дуже ліниво повзати і перевертатися. Якщо тебе перевернути на живіт, то спочатку ти піднімаєш голову і граєшся в малого жирафа, а потім просто лягаєш і починаєш лизати простирадло. І повзеш ліниво, не піднімаючи голови і продовжуєш лизати простирадло. Граєшся в слимачка, бо після тебе лишається мокрий слід від язика.

Про обновки. Цей тиждень приніс тобі обновки твого гардеробу: спочатку приніс в лиці Anastasia і Andriy, які доставили наше замовлення. А потім – у вигляді бандерольки прийшли гарні зимові обновки від твоєї бабусі (ти точно перезимуєш сурову київську зиму, якщо така буде). Тепер ми не хвилюємося, що зимувати тобі доведеться в одному підгузку, бо з усього іншого ти виріс.

Про слова. Якось мама обмовилася, шо ти дуже кумедний коли сердишся і плачеш, і в той день ти почав сердитися і плакати набагато більше ніж звичайно. Треба бути обережними, ти розумієш більше ніж ми думаємо. Я давно це підозрював по твоєму хитрому погляду.

Про сон. Потроху перетворюєшся на ранкового горобчика. Не скажу, шо ми дуже раді від ранніх підйомів, але не прокинутися не можемо. Не можна пропускати тебе ранкового після сну. І як з тобою домовитися про сон ми поки не знаємо.

Про харчування. Цього тижня ти ротом мами пробував нові продукти. Їв сир, печені помідори і навіть випив 20 гр. вина. Хоча, підозрюю різниці ти не відчув, бо на виході для тебе було те ж саме молоко. Але знай, що тоді це було особливе молоко.

Про руку. Розвиваєш здатність викликати блювоту. Запихаєш в рот глибоко два пальці а потім робиш «вее». Відкрию секрет, ця здатність тобі може знадобитися років через 18-20. Раніше не вздумай!

Здається це все про цей тиждень Бачив тебе багато, маму багато, тому теж щасливий. Традиційно – не хворій і будь щасливим. А ще ти дуже смішно пчихаєш. Як горобчик. Якби вони пчихали, то робили б це як ти.
P. S. Перший матч Динамо в цьогорічній Лізі Європи буду дивитися без тебе, бо пізно і ти підеш спати. Головне, щоб я після матчу не шкодував, шо не пішов спати в той же час, що і ви.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Шестнадцатая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: