Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="52989"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Пятнадцатая неделя

Old date:
Current date: 2020.12.01
New date: 2014.09.10
0
  Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка.  Тиждень п’ятнадцятий Тиждень прийняття важких ріш

 

Папа и ребенок (фото: Fotolia)

Папа и ребенок (фото: Fotolia)

Папа Александр продолжает рассказ о жизни своего мальчика-воробушка. 

Тиждень п’ятнадцятий

Тиждень прийняття важких рішень (для мене) і легких безтурботних деньків (для тебе). Принаймні хочеться в це вірити.

Про здоров’я. Горобчик, тебе вперше після роддому посипало якимись прищиками. Лікуємо як нам сказав педіатр, тому зараз ти виглядаєш як маленький синячок. Раніше, якщо у тебе з’являлися якісь червоні плямки, то це ти сам міг себе подряпати, і часто виглядав, як горобчик після бійки.

Про їжу. Погуляли разом на фестивалі вуличної їжі (фото з фестивалю). Думаю, ти був там наймолодшим горобчиком. Я поїв fish&chips і різотто з трюфелем, а ти з мамою дорадо на грилі. Точніше свою дорадо на грилі ти поїв десь в районі 4 ранку у вигляді молока. Наче все нормально. Якшо ти думаєш, шо прищики, про які я написав вище, від дорадо, то скажу зразу – ні. На фестиваль ми приїхали після лікаря, ти був уже посипаний 

Про погоду. Осінь в Києві така, що на прогулянку ти виїжджаєш в кофтах і штанішках, а повертаєшся тільки в маєчці і з голими ногами. Самі звикаємо, звикнеш і ти.

Про відрижки. Я повинен про це написати. Тебе б оце прямо зараз взяти і повезти на Октобрфест в Мюнхен. Ти б там був королем. І навіть без пива. Ти інколи такі звуки з нєдр свого маленького тіла добуваєш, що я починаю хвилюватися, чи не порушив ти собі там нічого таким мощьним риком. Навіть я так не вмію і після третього літра пива.

Про запах. В це важко повірити, але один маленький шести кілограмовий Опля-Бопля зміг витіснити з великої кімнати усі запахи, крім свого, дитячого. І зараз, коли заходжу в кімнату, то одразу розумію хто тут головний.

Такий от тиждень. Будь здоровий і мирного неба над головою (усе частіше чую на вулиці подібне вітання/прощання).

P.S. Подай мені якийсь знак чи агукни чи можна показати фото, де ти в ролі падре Качечки.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Четырнадцатая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: