Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="51643"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Двенадцатая неделя

Old date:
Current date: 2020.11.24
New date: 2014.08.22
0
Мальчику-воробушку исполнилось 3 месяца! И папа Александр продолжает свой рассказ о сыне.  Тиждень дванадцятий Про фото. 10 серпн
Мама с малышом (фото: ЦФА Бурда)

Мама с малышом (фото: ЦФА Бурда)

Мальчику-воробушку исполнилось 3 месяца! И папа Александр продолжает свой рассказ о сыне. 

Тиждень дванадцятий

Про фото. 10 серпня десь о 19:30 за київським часом був спійманий на гарячому громадянин Опля Бопльович Горобчик, 2014 року народження, при спробі отримати хабар у розмірі циці з молоком розміру С. Хабар вимагав за вирішення питання про додаткову годину на прогулянку у ботанічному саду ім. Гришко. Велося фото спостереження, зрозумівши, що за ним слідкують, Горобчик спробував вибити толефонокамеру і знищити докази. Ведеться… та нічого не ведеться. Просто смішно ти в мене, Горобчик, телефон пробував вибити з рук. І погуляли гарно.

Про ліфт. У тебе якийсь зуб (навіть за повної відсутності оних у твоєму роті) на наш ліфт. Про інші не знаємо, в інших ліфтах ти ще не був. Так от, ти активно обурюєшся, кричиш і сваришся щоразу як в ліфті їдеш. Так, шо всі сусіди знають, шо Горобчик повертається на базу.
Частково проблему вирішили – вниз йдемо пішки. А от нагору… Хоча знаєш, одного раз, коли з нами їхала якась мила дівчина, ти, як справжній джентльмен, промовчав. Навіть не пікнув. Шо тут скажеш – мужик.

Про PlayStation 4. Опля, вибач, але поки що не буде в тебе PS4. Мама Katya вважає, що пральна машинка з сушкою зараз важливіша. Тобто вона думає, шо чисті і сухі штани важливіші за PS4. Пхе… жінки… шо з них взяти. Нічого, ми потерпимо, правда ж?

Про гарний настрій. Цього тижня тобі стало так весело, що ти вирішив не просто посміхатися, а навіть засміятися. Ти цього не робив раніше і перша спроба вийшла невдалою. Ти наче почав сміятися, я навіть чув смішок, а потім закашлявся, образився і розплакався. У тебе з того всього була така печальна пичка, шо я ржав як коняка. Вибач, Горобчику.

Про Оплю-Боплю. Ти досі у нас Опля-Бопля. В хвилини ніжності (а це майже завжди) ти Опілька-Бопілька, або ж просто Опілька, або ж Оплюсік. А вечорами ми чекаємо на урочисту ходу падре Качечки. Нею і завершується твій активний день.

Хороший тиждень, протягом якого я мав два вихідних. Ти знову виріс, знов набрав вагу, але залишаєшся таким же горобчиком. Будь щасливим!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: