Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="55490"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцатая неделя

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2014.10.10
0
Мальчику-воробышку уже  20 недель! Давайте узнаем, что интересного произошло на этой неделе Тиждень двадцятий. Ювілейний. Про

Мальчику-воробышку уже  20 недель! Давайте узнаем, что интересного произошло на этой неделе

Мама и малыш в парке (Фото: Fotolia.com)

Мама и малыш в парке (Фото: Fotolia.com)

Тиждень двадцятий. Ювілейний.

Про фото. Гуляли і мама Катя сплела тобі віночок. Вона взагалі чемпіон по плетінню віночків. Колись у мене, у твого тата, Горобчик, була ціла велика фотосесія з таким віночком. Тепер є і тебе. Перші фото з твоїм першим осіннім віночком.

Про розмови. Бопелька, ти став балакучим. Якщо раніше ти більше слухав уважно і посміхався, то зараз ти перебиваєш, перекрикуєш і усіма можливими звуками намагаєшся щось нам розповісти. Співрозмовник ти цікавий, правда якщо не зависнеш на півслові і не почнеш смоктати палець.


Про анатомію. У ванній під час купання ти вперше намацав своє причинне місце. Потримався за нього кілька секунд і відпустив. Якогось особливого інтересу в тебе цей орган не викликав.

Про футбол. Не ідентифіковані парні в футболках «Динамо» продовжують дивувати. Серед тижня вони легко і невимушено переграли у «Стяуа» 3-1 в Лізі Європи, а на вихідних перемогли донецький «Шахтар», чого не було уже три роки. Як я уже писав, хоч на спинах у них прізвища гравців Динамо, але грають вони краще. Хто вони – ще не вияснив, але з задоволенням слідкую за їх успіхами. Буду тримати тебе в курсі.

Про смішне. Якось, гуляли в парку вчотирьох – ти, я, мама і коляска. Ти у мене на руках, а мама з коляскою. Зупинилися трошки помилуватися твоєю мордашкою, а колеса коляски мама не заблокувала. Маленького нахилу у парку вистачило, щоб твоя колісниця вирушила в самостійну подорож вниз. Мама кинулася за нею, але не встигла і коляска припаркувалася в попу якомусь дяді, що в метрах 30-ти нижче стояв і милувався Тарасом Шевченком. Найкумедніші кілька секунд. Бо всі перехожі завмерли і зі смішними обличчями дивилися як мама бігла, бо думали, що Горобчик в колясці. А ти сидів у мене на руках і ми тихенько хіхікали. Німе кіно.

Такий твій ювілейний тиждень. Будь здоровим і щасливим. І давай нам трошки поспати.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Девятнадцатая неделя


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты