[artlabel id="58305"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцать шестая неделя

Old date:
Current date: 2019.01.21
New date: 2014.11.20
0
Мальчик воробушек радует своих родителей новыми достижениями! Тиждень двадцять шостий Про фото. Фото під кодовою назвою «Моя я
Папа и малыш (фото: Burda Media)

Папа и малыш (фото: Burda Media)

Мальчик воробушек радует своих родителей новыми достижениями!

Тиждень двадцять шостий

Про фото. Фото під кодовою назвою «Моя ясочка». Так тебе мамаKatya називає, особливо коли ти в шапочці, яку так щиро, натхненно і наполегливо не любиш і зриваєш з голови у перші 5 хв. Потім тобі байдуже, потім, у останні 2 хв. теж зриваєш – допомагаєш зняти.

Про нове. Горобчик, цілий тиждень граєшся в рибку – відкриваєш і закриваєш рот, інколи при цьому плямкаєш, але найчастіше беззвучно. Спочатку думали, шо ти голодний, але ти так робиш і після їжі, і після сну, і на прогулянці. Смієшся, коли я роблю так само.

Про розваги. Тепер тебе важче розважити. Ти уже не хочеш реготати по кілька хвилин просто дивлячись на просту картинку. Але нічого, я уже маю в запасі кілька нових способів тебе розсмішити.

Про містичне. Часто, коли ви з мамою чимось займаєтеся в іншій кімнаті, до тебе, Бопелька, приходить якийсь містичний Маматут. Не знаю, дух це чи бог племені оплі-боплі, але приходить він ледь щодня. Я чую, як ви його викликаєте. Мама урочисто і трошки схвильовано кличе «Маматут! Маматут! Маматут!» і ти щось там агукаєш і акаєш. Але коли я вбігаю в кімнату, то Маматута уже нема. Є тільки ти і мама. Містика.

Про боротьбу. У вас з мамою з’явився свій спорт. Щовечора в битві двох якодзун ви сходитеся на повивальному столику, як на татамі, у бопле-мамській боротьбі. Це мама тебе намагається підготувати до сну, ти намагаєшся не готуватися до сну. Щоразу один і той же результат – наче ураган пройшов.

Ось такий твій тиждень. Гуляєш, хоч і холодно, харчуєшся, спиш. Живеш звичайним життям Горобчика. Будь здоровий.

 ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать пятая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: