[artlabel id="56187"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцать первая неделя

Old date:
Current date: 2019.01.22
New date: 2014.10.21
0
Мальчику-воробышку уже  21 неделя! Что нового произошло в его жизни на этой неделе? Тиждень двадцять перший. Ось уже треба два с

Мальчику-воробышку уже  21 неделя! Что нового произошло в его жизни на этой неделе?

Папин блог

Папин блог

Тиждень двадцять перший.

Ось уже треба два слова, щоб назвати твій тиждень.

Про фото. Вдруге з тобою і мамою Katya відвідали фестиваль вуличної їжі. Слава богу, ти ше маленький, за твій вхід не платили. Цього разу ти поводився ще більш достойно і ми провели там більше години. Мама навіть встигла поїсти і трошки випити. Ти трошки випив пізніше. Я поїв аж ввечері.

Про руки. Горобчик, твої удари стають сильнішими і точнішими. Задумався про запасні окуляри. Єдине, що хоч якось мене захищає від тебе – щетина. Ще один аргумент за, бо був би уже давно переможений немовлям.

Про руки 2. У ванні ти тепер знаходиш ланцюжок, на якому висить пробка, якою закриваємо водостік. Ти її витягнув і твої пяточки почало тягнути за водою. Засосати тебе ми не дали, не хвилюйся. В інший день ти мені так скрутив сосок, що я аж крикнув, а ти злякався, розсердився і крутнув ще сильніше. Подумую про щетину на грудях.

Про карму. Бопелька, якось я сміявся з тебе, коли ти смішно закашлявся. Цього тижня, коли закашлявся я, ти почав так реготати, що я навіть трошки образився . Я аж ТАК з тебе не сміявся. Тобі це ще агукнеться.

Про волосся. На потилиці у тебе смішно викаталося волосся і тепер твій образ падре Качечки більш завершений. Майже ідеальний.

Рівний, хороший тиждень. Ну, хіба ти починаєш плакати, коли бачиш багато дітей на майданчику. Може ти хочеш бігати з ними, скоро будеш. А зараз будь здоровим, їж і спи.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцатая неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: