Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="59859"]
0-1, Развитие
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Двадцать девятая неделя

Old date:
Current date: 2020.06.06
New date: 2014.12.11
0
Что интересного произошло в жизни мальчика-воробушка на этой неделе?  Тиждень двадцять дев’ятий Про фото. Давно хотів тебе, Гор
Папа кормит малыша с ложечки (фото: Burda Media)

Папа кормит малыша с ложечки (фото: Burda Media)

Что интересного произошло в жизни мальчика-воробушка на этой неделе? 

Тиждень двадцять дев’ятий

Про фото. Давно хотів тебе, Горобчик, сфотографувати після сну на вулиці, коли з тебе всі шапки і комбінезони познімати. Кілька хвилин ти перебуваєш в повному ауті і намагаєшся второпати шо і до чого. При цьому тебе дуже тішить відсутність шапки на тобі. От такий ти здивований, коли прокидаєшся після вуличного сну.

Про рекорди. Цього тижня був зафіксований твій рекордний за тривалістю сон – 8 хвилин. Вісім!!! Хоча після сну ти виглядав бадьорим і задоволеним ніби проспав всі 15 хвилин.

Про купання. Ти, як справжній Бопля, вирішив урізноманітнити своє вечірнє купання. Тому цього тижня ти два чи три рази активно клював носом у воду і ніякий круг не міг тебе втримати. Молодець, настирний.

Про ЧП. Вдавився шматочком яблука, від чого мама Katya ледь не посивіла. Мене вдома не було, але твого «обідчіка» мені показали. Напевно мама його тепер буде зберігати поки воно не засушиться.

Про звички. Коли їси, почав закидувати праву руку лоб, прикриваючи очі і трохи відвертаєшся. Нагадує позу «ах, оставьте меня, я в печали». Якось сфотографую.

Звичайний горобчиний тиждень з таким-сяким сном, спробами поповзти та намаганням згризти все, що попадається під руки. І навіть руки. Нові зуби десь там. Вони насуваються. Будь здоровим, малючок.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать восьмая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Телеграм канал


Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: