[artlabel id="57649"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Двадцать четвертая неделя

Old date:
Current date: 2018.10.17
New date: 2014.11.11
0
Папа Александр делится с нами успехами своего маленького непоседы мальчика-воробушка. Тиждень двадцять четвертий Про фото. Най
Отец с ребенком (фото: Burda Media)

Отец с ребенком (фото: Burda Media)

Папа Александр делится с нами успехами своего маленького непоседы мальчика-воробушка.

Тиждень двадцять четвертий

Про фото. Найсвіжіше фото. Йому і двох годин нема. Мама Katya вчить тебе ходити. Зрозуміло, що так швидко ти не підеш, але стояти приносить тобі величезне задоволення. У вертикальному положенні ти завжди посміхаєшся.

Про сон. «Навчальна тривога» продовжується. Спиш ти так собі, але щоранку, інколи о 6:00, інколи о 7:00 прокидаєшся абсолютно щасливим і усміхненим, а ми – сонні і трошки в тумані. Туман розганяють твої посмішки, а бажання поспати не проходить до самого вечора.

Про батьків. Хресних. Тепер у тебе є ще пара батьків — Anna Madenci і Pavlo Varchuk. Це дуже добре. Тепер, якщо тобі, Горобчик, треба якась дрібничка — новий велосипед на день народження, машина на повноліття чи ще щось, то ти знаєш до кого звертатися. Я ж зможу зосередитися на важливих речах і відповідати на твої «чому земля кругла» або ж «чи виграє сьогодні Динамо».

Про розвиток. Розвиваєшся нормально. На даний момент в тобі 8 кг. щасливої ваги і 70 см безтурботного росту. Є підозра, що ти там тихенько вирощуєш зуби. Чекаємо.

Про твоє тіло. Після вух ти нарешті познайомився зі своїми ногами. І навіть встиг пожувати пальці. Але найчастіше жуєш колготки чи шкарпеточки, які на ногах.

Про футбол. І знову повернулися незнайомі пацанчікі у формі Динамо. Цього разу вони приїхали і обіграли Дніпро 0:3 і очолили чемпіонську гонку. Подивимося сьогодні, чи залишилися пацанчікі на Лігу Європи.

Гарний, цікавий тиждень. З нормальними прогулянками і горобчиними забавами. Традиційне тобі будь здоровий, бопелька.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Двадцать третья неделя

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: