Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="51454"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Десятая неделя

Old date:
Current date: 2021.05.15
New date: 2014.08.20
0
Мальчику-воробушку исполнилось 2,5 месяца. И папа Александр продолжает рассказывать обо всех прекрасных моментах его взросления.
Семья с малышом на руках (фото: Fotolia)

Семья с малышом на руках (фото: Fotolia)

Мальчику-воробушку исполнилось 2,5 месяца. И папа Александр продолжает рассказывать обо всех прекрасных моментах его взросления. 

Тиждень десятий

Так! Десятий! Я навіть перераховував від твого народження. Гарний тиждень. Добрий. Тиждень фотографій.

Про фотографії. Ти навчився робити селфі за допомогою телефону і мами Katya, а також писати до них смішні коментарі і слати мені у viber. Дякую, Горобчику, ти і не уявляєш, скільки разів за тиждень, на роботі, це фото просто примушувало мене посміхатися. Але є зауваження. Якщо пишеш «Татісько, як справи», то пиши уже «сплави». «Голобцикуєс, то голобцикуй взе до кінця!».

Про інші фотографії. Цього тижня у мене було 2 вихідних. Результат – тонна фотографій, дві тони сміху, три тони щастя і 100 мл. сліз. Колись ти точно побачиш усі фотографії за цей тиждень, а в щоденник попаде тільки одна.

Про творчість. Так сталося, що без творчості ти жити не можеш. І спати теж. Тому ми з твоєю мамою співаємо, говоримо театральними голосами, складаємо вірші.
Ми – маленькі горобці.
Дуже любимо цицІ.
Циця ліва, циця права,
Отака у нас забава.
Це один з варіантів імпровізації, коли немає часу підбирати слова і рими. Повір, це ще не найглупіший віршик, який ти чув. Але тобі подобається.

Про футбол. Почали дивитися твій перший чемпіонат України. Динамо перемогло, але скажу як є — коли ти какаєш, то проявляєш в рази більше наполегливості, завзяття і боротьби за результат, ніж деякі футболісти. Attaboy! От і вони викакали перемогу. Ше раз вибач, що ти будеш вболівати за Динамо. Це трохи егоїстично, але один страждати я вже не можу.

Про кулаки. На початку тижня ти намагався показати фокус, як можеш засунути весь свій кулачок в рот. Жодного разу ти цього не зробив і одразу перейшов на новий фокус – два кулачка в рот. Мені подобаються твої амбіції і настрой, але пробуй йти до мети поступово. Кулачок за кулачком.

Про усе інше. Усе інше – не важливе для тебе зараз. Просто будь здоровим!

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Девятая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: