Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="190047"]
0-1

Експертна думка лікарів: в якому віці можна проколювати дитині вуха

0
Коли в родині підростає маленька принцеса, мама прагне зробити її красивою за допомогою будь-яких доступних способів. Рано чи пізн

Коли в родині підростає маленька принцеса, мама прагне зробити її красивою за допомогою будь-яких доступних способів. Рано чи пізно постає питання, коли можна проколоти вуха дитині?

коли можна проколювати дитині вуха, проколювання вух дівчинці, дівчинка, прикраси для маленької дівчинки, салони для проколювання вух, що кажуть лікарі стосовно проколювання вух

Источник: instagram @mama.papa.club

Деякі батьки вважають, що чим раніше зробити це, тим швидше дитина зможе забути стрес від перенесеної процедури. Чи так це насправді? Ми зібрали думки педіатрів, психологів і лікарів-косметологів про те, в якому віці можна проколювати вуха дитині, як зробити це правильно і менш болісно.

Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!

В якому віці краще проколювати вуха дитині?

Не існує обмежень за віком, проте, коли батьки приймають спільне рішення проколоти вуха дитині, кожному з батьків варто проявити розсудливість і врахувати деякі фізіологічні особливості. Як правило, мочка вуха у новонародженого немовляти дуже мала, і ймовірність невдалого пірсингу і інфекцій, природно, буде вище, тому не рекомендується проколювати вушка до настання 6-місячного віку.

Батькам також потрібно мати на увазі, що імунна система у малюка все ще розвивається, і кожна відкрита рана може стати джерелом інфекцій. Педіатри вважають, що проводити цю процедуру в краще в 3-річному віці.


Психологи радять дочекатися того віку, коли дитина сама зможе прийняти рішення про необхідність такої процедури, і сама зможе доглядати за вушками в період загоєння.

 

коли можна проколювати дитині вуха, проколювання вух дівчинці, дівчинка, прикраси для маленької дівчинки, салони для проколювання вух, що кажуть лікарі стосовно проколювання вух

Источник: instagram @stradivari_mk

Де і як краще проколювати вуха дитині?

Знайдіть грамотного лікаря косметолога, або зверніться в медичний центр, словом зробіть це там, де зможуть забезпечити стерильність проведення процедури. Обов’язково простежте, щоб лікар вимив руки, перш ніж надіти стерильні рукавички, обробив поверхню мочки вуха дезинфікуючим розчином і використовував стерильні сережки.

Як зробити процес менш болючим?

Сучасні технології дозволяють робити проколи швидко і практично безболісно. Однак, якщо після проколу, малятко відчуває біль, прикладіть до вушка пакет з льодом, загорнутий у тканину і трохи потримайте, біль швидко мине.

Які сережки краще вибрати і скільки потрібно їх носити?

Щоб не виникло алергії, педіатри та косметологи рекомендують вибирати прикраси з хірургічної нержавіючої сталі. Носити ці сережки рекомендується до повного загоєння, приблизно шість тижнів. Далі, за бажанням і можливостями батьків, рекомендується або залишити ці сережки, або замінити їх на вироби з золота або срібла. Зверніть увагу на те, що зовсім маленькій дитині не варто одягати занадто громіздкі прикраси, адже дитина може випадково зачепиться сережкою за речі і пошкодити вушко.

коли можна проколювати дитині вуха, проколювання вух дівчинці, дівчинка, прикраси для маленької дівчинки, салони для проколювання вух, що кажуть лікарі стосовно проколювання вух

Источник: instagram @medeya_group

Гігієна після пірсингу

Обов’язково обробляйте місце проколу спиртом або перекисом водню. М’яко провертати і рухайте сережку в вушку. Чи не знімайте їх, якщо не готові замінити їх іншою парою, щоб дірочки не почали заростати. Слідкуйте за тим, щоб не почався запальний процес. Будьте обережні, коли миєте дитині голову, постарайтеся не зачепити вушка.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты