Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="242713"]

7 порад від педіатра, що допоможуть укріпити імунітет дитини в умовах карантину

Валентина Ковальчук
Консультант з грудного вигодовування
Членкиня «Української Академії Педіатрії»
Old date:
Current date: 2021.12.04
New date: 2020.04.13
0
Поделиться:
Під час карантину діти змушені більшу частину доби перебувати в закритих приміщеннях, активні ігри на свіжому повітрі  замінюютьс

Під час карантину діти змушені більшу частину доби перебувати в закритих приміщеннях, активні ігри на свіжому повітрі  замінюються сидінням біля комп’ютера, одночасно збільшується і споживання «шкідливої» їжі. Це все, як відомо, ослаблює захисні сили організму дитини і збільшує можливість захворіти респіраторними захворюваннями  при першому ж виході на вулицю.


укріпити імунітет дитини

Джерело: [email protected]

Отож, що робити батькам, аби адаптувати дитину до активного життя після виходу з домашніх умов і не наразитися на небезпеку отримати чергові «соплі, кашель та закладений ніс?» Кілька порад, які допоможуть зберегти здоров’я дитини і підвищити опірність захисних сил її організму.


В першу чергу налагодити постійний доступ свіжого повітря в кімнату, де перебуває дитина. Циркуляція повітря сприяє гарному газообміну в легенях, покращує розумову діяльність, впливає на якість та тривалість сну.

Вживати достатню кількість білку. Клітини імунітету складаються з білкових молекул, тому дитячому організму необхідне постійне поповнення «будівельного матеріалу» для повноцінності функціонування імунної системи. Найкраще підійдуть кисломолочні продукти (сир, молоко, кефір, ряжанка, йогурт), які не лише насичують організм білками, а й заселяють кишківник корисною мікрофлорою, що також відіграє роль внутрішнього захисного бар’єру.

Необхідно вживати нежирні сорти м’яса (кролятина, індичка, телятина), корисними будуть страви і на основі бобових, але не частіше 1 разу на тиждень для дітей молодшого шкільного віку.

укріпити імунітет дитини

Джерело: [email protected]_diets_test

Саме час долучати дитину активніше до домашньої праці. В умовах самоізоляції важливо контролювати час, який дитина проводить пасивно, адже тепер з’явилося додаткове навантаження у вигляді онлайн-уроків, тому важливо  раціоналізувати розпорядок дня, щоб не менше 60% часу дитина проводила активно.

Важлива згуртованість і злагодженість в сім’ ї, це створює відчуття єдності і найміцніший психологічний захист та комфорт.

Ранкова зарядка та контрастний душ-прості процедури, які чудово стимулюють роботу м’язів та судин, насичують кров киснем, що сприяє виведенню токсинів з організму, а також мають стимулюючий ефект на імунну систему.


«Багато рідини, овочів та фруктів!» — фраза, що повинна бути девізом кожної здорової родини. Але варто пам’ятати, що необхідна не лише кількість, але й якість. Тому обирайте для пиття натуральні напої, без штучних барвників та консервантів, надлишкової кількості цукру. Найкраще підійдуть компоти, морси, соки з доступних фруктів власного приготування.


укріпити імунітет дитини

Джерело: instagram @bella.perm

Ніяких штучних імуномодуляторів та противірусних засобів. На сьогодні, в світі не існує препаратів, що могли би «піднімати» імунітет. Препарати, що так себе позиціонують, належать до розряду «фуфломіцинів» і не мають жодної доведеної ефективності.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты
x