Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268922"]
гневный ребенок, ребенок обзывается, кричит, топает ножкой, кусается, грозится уйти, детская психология

Коли народжується дівчинка…

Old date:
Current date: 2021.10.20
New date: 2021.09.15
0
Поделиться:
Коли народжується дівчинка її змалку (на рівні з хлопчиками) готують до конкурентності, до лідерства. Спочатку садок, далі в школу,

Коли народжується дівчинка її змалку (на рівні з хлопчиками) готують до конкурентності, до лідерства. Спочатку садок, далі в школу, обов’язково вивчитись в університеті (і бажано закінчити з відзнакою), щоб потім побудувати успішну кар’єру!

виховання дівчинки

Джерело: Fotolia

А от до чого її точно не готують, так це до того, що вона випаде із соціальної ланки на роки 2, відстане від всіх тих, хто раніше дихав їй в спину, сильно занизить свою самооцінку через фінансову залежність від чоловіка, а коли знову вийде на роботу то матиме купу комплексів, сумнівів і вагань через свою проф. придатність… але: «Ти чого, чуєш.. іди вперед, будь сильна, незалежна, самостійна і що там ще?!»

Це історія не одного покоління! Ми з вами живемо у світі, який іще заведено називати — патріархальним (а країни колишнього СНД в цьому ланцюгу займають головну позицію). На жаль.

Іще досі при одруженні виключно жінки змінюють фамілію ба більше, діти записуються також на прізвище батька. (Маю знайому, котра розлучилася з чоловіком і той вимагав, щоб вона «віддала» йому його фамілію🤦🏼‍♀️.. А вона каже, що не зробить цього, бо хоче, щоб зв’язок з її дітьми був не лише у люблячих стосунках, але й на папері..)

весілля букет

Джерело: instagram @lissantosphotography

Та що казати, у нас по цей час дівчат «ВІДДАЮТЬ» заміж (коли чоловіки просто одружуються).. тим само зміцнюючи ідею, що ВІН у їхньому союзі має більшу владу і є головою родини… що зрештою приводить до того, що вона починає піклуватися про нього, дітей, сім’юю.. жертвуючи власною кар’єрою…

Також не мало важливим є той факт, що великий % керівних посад у всьому світі займають саме чоловіки, а секретарські позиції — жінки (у списку нинішніх постійних представників ООН при 192 представниках лише 32 жінки, що становить лише 16,67% і складає трохи більш ніж половину того, що рекомендовано керівним органам. Крім того, з цих 32 країн, представлених жінками, лише три — США, Сінгапур та Люксембург — Вікіпедія.) В Україні, наприклад, — це 59% проти 41 % жінок керівників. Серед іншого, жінки іще й отримують нижчу заробітну платню за ту ж само роботу, що і чоловік..

мама працює

Джерело: Freepik

І це стосується не лише однієї або двох сфер життя. Варто згадати, як зовсім нещодавно жінки масово почали сідати за кермо автомобілів, що звісно не змогло лишитися без чоловічої уваги — «мавпа з гранатою» так охрестили чоловіки цю ініціативу не врахувавши основного — статистику, яка демонструє зворотне: в Україні, за січень-липень 2020 року, ДТП влаштованих водіями-чоловіками, фіксується в 6 разів більше, ніж аварій з вини водіїв-жінок. Також уточнюють, що жінки кермують акуратніше.

Тому коли народжується дівчинка, вона потрапляє в дивний когнітивний дисонанс — де ТИ ПОВИННА СТАТИ КРАЩОЮ В СЕРЕДОВИЩІ, ДЕ ТЕБЕ НЕ ВВАЖАЮТЬ КОНКУРЕНТНОЮ.. Особливо це відчувається ПІСЛЯ народження дітей…де з вільної, самодостатньої лідерки вона випадково отямиться звичайною, рядовою домогосподаркою, яка потонула в нескінченному пранні, прибиранні та готуванні їжі. І ось це: «Я все сама. Я ж сильна. Я ж незалежна. Я ж самостійна» вже починає працювати не їй на користь, а навпаки — проти неї…

мама з дітьми

Джерело: Shutterstock

Висновок:

Коли народжується дівчинка — ТАК, вона повинна знати, що має такі ж само права як і хлопчики АЛЕ..!Але іще вона має зростати й бачити цю рівність у своїй сім’ї між своїми батьками де всі права та обов’язки діляться порівну. Де батько не «цар» і не орбіта, навколо якої все обертається. Що прибирати, готувати, доглядати за дітьми можна разом, а можна і по черзі. Що робота в офісі — це праця, Виховання дітей — також праця… і там і там люди однаково втомлюються — тому цінуй себе.

Що сім’ю, як проєкт створюють двоє і вкладатися в нього теж мають двоє, а для цього важливо знайти надійного партнера, тому: Не поспішай. Спостерігай. Обирай. Аналізуй. І обов’язково роби це до того, як стосунки зайдуть надто далеко.

мама годує грудьми

Джерело: instagram @bazhina_nastya

В школі, в університет шукай себе. Пам’ятай, оцінки не показник. Твоє основне завдання — це знайти те, що тобі буде цікавим, чим ти готова «горіти» навіть якщо всі будуть казати — дурниця! Якщо тобі це вдасться, (а тобі це вдасться!) то декрет тільки зміцнить і додасть тобі впевненості в тому, що ти рухаєшся в правильному напрямку.

До речі, про декрет! Там дійсно не просто! Діти круто мотивують, а іще не аби як виснажують, тому:

Ніколи не терпи,

Ніколи не мовчи,

І змінюйся лише в тому випадку, якщо це був твій власний вибір.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: