Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221758"]
Без рубрики
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Як швидко схуднути під час сну: вчені назвали 3 головні умови

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.09
0
Утримайте себе від бажання поставитися до ідеї схуднути під час сну з доброю часткою скептицизму. Ця задача не має відношення до на

Утримайте себе від бажання поставитися до ідеї схуднути під час сну з доброю часткою скептицизму. Ця задача не має відношення до наукової фантастики, вона науково-обгрунтована. Вчені давно вже встановили, що саме під час сну організм людини або витрачає жирові запаси, якщо протягом дня було вжито менше калорій, ніж витрачено, або відкладає в жир надлишок калорій.

Як швидко схуднути

Джерело: [email protected]_ykt

Але є в цій невидимій роботі нашого організму один нюанс: для того, щоб наш внутрішній «бухгалтер» міг працювати чітко і відповідно до мети схуднути під час сну, а не поправитися, потрібно виконати кілька умов.

Вчені з Гарварда встановили, що для того, щоб худнути під час сну, необхідно спати достатню кількість годин. Експеримент проводився на двох групах добровольців. Рівень фізичної активності і кількість споживаних калорій були приблизно однаковими. Але одна група спала не більше 5,5 годин на добу, а інша — по 8 годин. Добровольці з другої групи худнули в 2 рази швидше. Висновок: хочете схуднути? Спіть не менше 8 годин на добу!

Як швидко схуднути

Джерело: Pixabay

Схуднути під час сгу допомагає також тепле молоко з половинкою чайної ложки меду  (мед не можна розчиняти в будь-якій рідині, якщо її температура перевищує 35 градусів — при такому розкладі він не тільки втрачає свої корисні якості, але і стає шкідливим). Багато людей знають, що тепле молоко з чаєм — чудове снодійне, але цим якості цього напою не обмежуються.

Виявляється, молоко на ніч прискорює ріст м’язів. Це відбувається завдяки високому вмісту в молоці особливого виду білка — казеїну, який допомагає зростанню м’язової тканини, поки людина спить. Зростання м’язів тягне за собою прискорення процесів метаболізму і спалювання жиру. Правда, замість жиру з’являються м’язи (якщо вони отримали належне навантаження протягом дня).

Як швидко схуднути

Джерело: [email protected]

Схуднути під час сну можна тільки в чистому і прохолодному повітрі. Чим холодніше повітря в спальні, тим інтенсивніше організм витягує жир і витрачає його на обігрів тіла.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: