Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="241674"]
Без рубрики

Де придбати журнали під час карантину: перелік магазинів та сайтів

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2020.04.01
0
Друзі, у зв’язку із введенням карантину на всій території України, робота багатьох закладів торгівлі, в тому числі кіосків з прода

Друзі, у зв’язку із введенням карантину на всій території України, робота багатьох закладів торгівлі, в тому числі кіосків з продажу преси, призупинена. Але ми попіклувалися про те, щоб всі наші журнали ви могли знайти в мережах супермаркетів, що працюють з пресою («Сільпо», «Новус», «Ашан», «Варус», «Велмарт», «Мега-Маркет», «Еко-маркет», «Таврия В», «Посад» (Харківська, Сумська, Полтавська обл.) та «Маркетопт» (Полтавська обл.) Наша продукція також доступна у деяких відділеннях Укрпошти. Доставка продукції здійснюється в звичайному режимі, але з огляду на ситуацію можливі невеликі затримки. Будемо вдячні за розуміння!

Якщо ви з певних причин не маєте можливості придбати журнали у супермаркетах, радимо оформити передплату з доставкою до поштової скриньки. Зробити це можна як у відділеннях Укрпошти, так і не виходячи з дому, на сайтах www.portmone.com та http://presa.ua/.

Джерело: pixabay.com

Крім того, електронні версії журналів можна читати на сайтах www.journals.ua або www.pressreader.com.


Джерело: pixabay.com

В рамках нашого флешмобу #читаємонепанікуємо ви можете отримати доступ до деяких номерів наших видань безкоштовно («Лиза», «Мой ребенок», «Добрые советы», «Сучасна кухня», «Отдохни!», «Історія. Новий погляд», Marie Claire, How to be a man (спецвипуск журналу Playboy). Для цього напишіть лист на e-mail [email protected], вказавши в темі «Хочу читати». Все просто!

Сподіваємося, що наші журнали допоможуть вам зберегти гарний настрій та бути в доброму гуморі!

З побажаннями здоров’я
ваша «БурдаМедіаУкраїна»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты