Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268797"]
Развитие

Як розповісти дитині, звідки беруться діти: 15 книг і мультфільмів

Old date: 2017-06-29
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.05.04
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
З певного віку діти завжди починають цікавитися, як вони з'явилися на світ, задають питання про народження, а вже якщо батьки чекают

З певного віку діти завжди починають цікавитися, як вони з’явилися на світ, задають питання про народження, а вже якщо батьки чекають поповнення, то уникнути цих розпитувань точно не вдасться. Як же розповісти дитині, звідки беруться діти? І чи варто вигадувати казки про лелеку і капусту?

 как рассказать ребенку откуда берутся дети,

Источник: Instagram @babyphotoawards

Пропонуємо батькам добірку з фільмів і книг на тему «звідки беруться діти», які стануть вашим помічником в непростому діалозі з дитиною!

Книги

«Малечі про інтимні речі»

Автор: Юлія Ярмоленко, Мар’яна Гілевич

Вік: від 3 до 5, від 6 до 8 років


У книзі простою мовою розповідається про інтимні органи, чому важливо ставитися до них з повагою. Тут дитина дізнається:

  • як правильно називаються статеві органи, за що вони відповідають,
  • про важливість і правила інтимної гігієни,
  • як правильно ходити в туалет і вести себе в громадських вбиральнях,
  • чому виникає ерекція і що таке менструація, і найголовніше — звідки беруться діти?
Малечі про інтимні речі

Джерело: instagram.com/sexinforia

«Звідки я взявся? Правдиві відповіді на незручні питання»

Вік: від 12 лет

Не знаєте, як коректно і чесно відповісти на «незручні» запитання дитини? Ілюстрована книга допоможе задовольнити цікавість вашого чада. Тут доступною мовою пояснюють складні поняття:

  • як влаштовані статеві органи чоловіка і жінки,
  • що таке вагітність,
  • як відбувається розвиток і народження дитини,
  • сексуальні відносини і т.п.
Звідки беруться діти

Джерело: bookclub.ua

«Жах! або Історія про те, звідки беруться діти»

Автор: Гжегож Касдепке

Вік: от 6 лет

Ця книга допоможе батькам пояснити дитині процес її появи у мами в животику. Причому робить це автор за допомогою смішної історії, що допомагає делікатно розповісти про важливі теми. Він навіть показав, до чого можуть привести помилкові відповіді і дурні жарти, оскільки діти сприймають інформацію про відверте зовсім інакше.

Ужас! или История о том, откуда берутся дети

Джерело: book24.ua

«Як я з’явився на світ»

Автор: Катерина Януш, Мерві Ліндман

Вік: 4-6 років

У автора книги — Катерини Януш — 5 дітей, чиї питання частенько ставили її в глухий кут. Саме для них вона створювала свою книгу «Як я з’явився на світ», яка стала популярною за рахунок досвіду письменниці в психології сімейних відносин.

Автор не тільки доступною мовою розповідає дітям про фізіологічні аспеки народження, а й про психологічні, і навіть деколи — філософські. Наприклад, детально розглядається роль тата і появи у нього нових обов’язків після народження дитини, а також порушується тема штучного запліднення.

Ілюстрації в виданні смішні і карикатурні, зате не відверті.

 як пояснити дитині, звідки беруться діти

Джерело: rastishka.by

«Звідки беруться діти?»

Автор: Доріс Рюбель

Вік: 4-7 років

Ця книга ідеально підійде для тих батьків, які чекають поповнення в сімействі, і хочуть пояснити старшій дитині чому у мами росте животик. У книзі детально розглядаються всі теми, які відповідають на незручні питання малюка.

Дуже багато матеріалу в книзі присвячено саме першим місяцям життя немовляти в утробі матері: що робить апарат УЗД, чим зайнята дитина в животі. Крім того, старша дитина дізнається з книги кілька простих правил етикету, наприклад, що не можна входити в спальню батьків без стуку, а особливо, якщо вона закрита.

Ілюстрації оформлені дуже вдало: можна відкрити різні віконця, в тому числі відкрити живіт і побачити малюка в утробі або дізнатися, чим відрізняється внутрішня будова жінки і чоловіка.

книги про те, звідки беруться діти

Джерело: img.labirint.ru

«Звідки я взявся? Сексуальна енциклопедія для дітей»

Автор: Вірджині Дюмон

Вік: 5-8 років

У цій книзі автор доступною мовою пояснює дитині етапи сексуального розвитку, розповідає про процес зачаття і трохи про те, як маленькій дитині живеться в животі у мами. Також Вірджинія Дюмон не упускає і психологічних тим, наприклад, про ревнощі до новонародженої дитини і складнощі дорослішання.

Також в книзі подається кілька цікавих фактів про те, звідки ж родом історії про лелек і капусти, а також, які традиційні образи, пов’язані з цією темою існують в інших країнах: дітей знаходять на деревах, в колодязях, приносять в коробках.

http://st.stranamam.ru/data/cache/2010jun/10/27/369513_68002.jpg

Джерело: st.stranamam.ru

«Книга про любов»

Автор: Пернілла Стальфельт

Вік: 4-6 років

Шведська письменниця в першу чергу розповідає маленькому читачеві про любов і про ті почуття, які вона викликає в тілі.

Зачіпаються психологічні моменти, наприклад, що від любові можна не тільки бути щасливим, а й плакати. Також є розділ про зачаття малюка, який супроводжується вельми відвертими малюнками незвичайного стилю.

Ця книга досить скандальна, тому далеко не кожні батьки захочуть читати її своїм дітям. Зате вона дуже корисна та чесна. Тут навіть описуються одностатеві стосунки.

http://img.lady.ru/images/assets/site/2010/01/magia/22/main.jpg

Джерело: img.lady.ru

«Звідки я взявся?»

Автор: Пітер Мейл

Вік: 4-5 років

Британський автор Пітер Мейл написав цю книгу ще в 1973-му році і з тих пір вона успішно видається по всьому світу з незначними скороченнями. Перед тим, як братися за роботу, письменник поспілкувався з багатьма дітьми і наслухався історій про те, як їх знайшли в барі біля кухля пива — приніс кіт або Санта Клаус поклав під ялинку.

У книзі Мейл розповідає дітям про те, чим же відрізняється тіло жінки і чоловіка, а також про особливості їх любові. Тема виникнення почуттів та інших психологічних аспектів не зачіпається. Передбачається, що батько розповість про це дитині сам.

http://apteka.ru/upload/medialibrary/791/791619c4c5cad9abf4e7f2b900352016.jpg

Джерело: apteka.ru

«Звідки беруться діти?»

Автор: А. Аударіня, М. Путінш

Вік: 5- 7 років

Автор книги — медик, який в колаборації з дитячим художником створив книгу-комікс, яка пояснить дітям складні процеси появи дитини на світ. Цікаво те, що в книзі задіяні обоє батьків: мама розповідає про дівочі питання доньці, а тато — відповідає на питання сина.

http://anti-aids.narod.ru/resized/page1-2.jpg

Джерело: anti-aids.narod.ru

«Головне чудо світу»

Автор: Георгій Юдін

Вік: 4-6 років

Особлива відзнака цієї книги від робіт західних авторів в тому, що тут немає натуралістичним ілюстрацій, які так лякають багатьох батьків.

Юдін написав цю енциклопедію в формі діалогу тата і сина, в якому йде мова про любов батьків, зачаття і народження дитини.

Цій темі в книзі присвячена тільки одна глава — перша, інші глави покажуть дитині будову її тіла і складні процеси, які лежать в її основі.

http://3.bp.blogspot.com/-SX3rm3fgtEA/UH9qHE695EI/AAAAAAAABBQ/OoOZ0rWjEps/s1600/4.JPG

Джерело: 3.bp.blogspot.com

Мультфільми

1. У цьому короткому ролику мама-психолог розповість батькам основні моменти, яких потрібно дотримуватися, розповідаючи дитині історію її появи на світ.


Джерело: YouTube Автор: Развивашки

2. Цей пізнавальний мультфільм розповідає про внутрішній світ людини. Тут просто і доступно пояснюється зародження нового життя, чому діти схожі на батьків, а також про особливості ДНК і РНК.

Джерело: YouTube-канал Юрий Бака

3. В даному відео доступно і зрозумілою для дітей мовою викладено про те, звідки беруться діти. Цей мультик допоможе пояснити дитині, як вона з’явилася і звідки в неї братики і сестрички.

Джерело: YouTube-канал Детский Гинеколог

4. Мультфільм ідеально відповість на всі дитячі питання і за допомогою швидких анімаційних слайдів з історією у вигляді мультимедійної книги розповість малюкові про мамину вагітність і про появу на світ.


Джерело: YouTube Автор:Studio 158

5. Смішний мультфільм, озвучений дитиною, яка намагається перебрати всі можливі варіанти відповіді на питання «Звідки беруться діти?». В кінці дитина закликає не вірити всім обманам, адже у кожного є рідна мама, яка нас виносила і народила.


Джерело: YouTube Автор: Hemili B.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты