Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="151097"]
История игрушек, Развитие

Тренди в іграшках: 8 найкращих конструкторів для дітей

Old date: 2119-08-17
Current date: 2022.08.15
New date: 2019.12.24
1
Вы можете прочитать эту статью на русском
Така проста іграшка, як конструктор, здатна багато чому навчити дитину та неабияк розважити! За його допомогою розвивається і дріб

Така проста іграшка, як конструктор, здатна багато чому навчити дитину та неабияк розважити! За його допомогою розвивається і дрібна моторика рук, і логіка, і просторове мислення, і фантазія, тренується посидючість і уміння доводити справу до кінця. Різновидів конструкторів сьогодні надзвичайно багато – нашім дітям справді повезло у цьому сенсі.  Залишається вибрати найцікавіший і творити!

Джерело: [email protected]

Ми в редації слідкуємо за останніми тенденціями у світі іграшок, тож пропонуємо вашій увазі 8 трендовых і найпопулярніших конструкторів серед дітей, які найчастіше згадувались користувачами Instagram у 2020 році! Ви, певно, здивуєтесь, але Lego, що вже став класикою, в нашій підбірці немає. Пора придивлятися до новинок!
Нет времени читать статью сейчас? Мы вышлем на вашу почту!


Magformers

Магнітный конструктор Magformers вже давно уподобали і діти, і батьки, цінуючи його передусім за безпечність. Деталі усі об’ємні і яскраві, проковтнути їх неможливо, а завдяки магнітному кріпленню збирати їх дуже легко.


Дитині просто треба зібрати модель на підлозі, а потім підняти вгору за одну з деталей – і вийде 3D-фігура. Виробники пропонують деталі різного ступеня складності для дітей різного віку. Наприклад, для більш старших хлопчиків є круглі деталі у вигляді коліс і шасі для конструювання машин і танків. У нових моделях є деталі з підсвічуванням, що надзвичайно надихає дітей!

Джерело: [email protected]

Придбати


Bunchems

У дитинстві багато хто з нас любив грати з ріп’яхами, прикріплюючи їх до одягу і сполучаючи колючки між собою в кулю. Виробники культового конструктора Bunchems вирішили запозичити цю ідею і зробили іграшку, за допомогою якої можна створити все, на що здатна фантазія! Тут немає обмежень і деталей, які треба підбирати одна до одної. Тільки пластикові колючки, які відмінно з’єднуються.

Стежте, щоб у дочки або сина було зав’язане волосся під час гри. Якщо воно довге, деталі можуть в них заплутатися.

Джерело: [email protected]

Waveplay

Погодьтесь, що часто наші діти, особливо дівчатка, мають таку багату фантазію та генерують стільки ідей, що їм просто бракує потрібних деталей, щоб створити те, що вони хочуть. Виробники гутаперчивого конструктора Waveplay розв’язали цю проблему. Тепер за допомогою м’яких дротів, що гнуться, і спеціальних з’єднань до них дитина зможе змайструвати будь-яку деталь самостійно.


У наборі є не лише яскраві дроти, але й інші деталі різної форми, які дозволять зробити модель об’ємнішою і цікавішою, наприклад, коліщатка, фігурки і навіть мордочки тварин.

Squigz

Конструктор Squigz є не лише абсолютно безпечним, але і заспокійливим. За допомогою яскравих присосків дитина зможе зібрати безліч цікавих деталей і створити з них те, що їй навіяла фантазія. Якщо треба чимось зайняти дитину або заспокоїти її, то Squigz підійде для цього якнайкраще.

Джерело: [email protected]

Придбати


Ugears

Цей конструктор – 3D-пазл, за допомогою якого можна створювати об’ємні реалістичні моделі транспорту (і не лише) в мініатюрі.  Конструктору Ugears зрадіє не лише син, але й тато, і вони зможуть провести разом цілий вечір, збираючи іграшку.

Виробник пропонує декілька видів пазлів – як для менших дітей, так і для підлітків, які зможуть зібрати модель без допомоги дорослих. Якщо ви хочете прищепити дитині любов до точних наук і механіки з дитинства – така іграшка точно має бути у вашому будинку.

Джерело: [email protected]

Придбати


Неокуб

Великою популярностю серед сучасних дітей та їхніх батьків користується магнітний конструктор Неокуб, який складається з безлічі металевих кульок, що притягуються одна до одної. З його допомогою нього можна побудувати будь-який предмет, до того ж при цьому у дитини розвивається моторика рук і уява.

Багато батьків переживають, що одна з цих кульок може потрапити в рот маленькій дитині. Але насправді тяжіння між елементами конструктора іноді настільки сильне, що навіть дорослі докладають неабияких зусиль, щоб віддерти одну кульку від іншої. У будь-якому разі така іграшка підійде дітям від 7-8 років.

Джерело: [email protected]_magnit

Придбати

Fanklastic

Блоковий конструктор Фанкластик не схожий на жоден інший вид конструкторів, оскільки має тривимірний спосіб з’єднання елементів. Це дозволяє дитині не нудьгувати, а збирати кожного разу абсолютно різні моделі, сполучати їх між собою і розвивати просторове мислення.

Зібрану модель легко переносити без побоювання, що вона розпадеться або зламається. Наборів Фанкластик дуже багато, причому як для дівчаток, так і для хлопчиків. Дитина може створювати динозаврів, літаки, кораблі, замки, будиночки для ляльок і багато чого іншого.


Джерело: [email protected]

OgoBild

Навіть якщо вашій дитині бракує фантазії, цей дивовижний конструктор обов’язково її надихне. Адже за його допомогою можна створювати дуже креативні моделі, ні на що інше не схожі! Складається іграшка з безлічі різноманітних деталей, які кріпляться одна до одної, навіть якщо це не піддається логіці і здоровому глузду.


У цій грі немає правил, їх дитина створює сама, розвиваючи фантазію і придумуючи нових чоловічків. OgoBild підійде діткам з різним темпераментом і характером – він захопить і найспокійнішого, і найактивнішого малюка. Переконайтесь самі!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Один комментарий на «“Тренди в іграшках: 8 найкращих конструкторів для дітей”»

  1. Аватар Полина:

    Отличная статья, у нас есть магнитный конструктор, детям нравится с ним играть.

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x