Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276840"]
Развитие

8 мультфільмів про Різдво для всієї родини

Old date:
Current date: 2023.02.09
New date: 2023.01.05
0
Не знаєте, чим зайнятися з дітьми на Різдво Христове? Пропонуємо насолодитися святковими мультфільмами українською мовою. Зібрали

Не знаєте, чим зайнятися з дітьми на Різдво Христове? Пропонуємо насолодитися святковими мультфільмами українською мовою. Зібрали для вас добірку захоплюючих історій, які зацікавлять дітей та дорослих.

Мультфільми про Різдво

Джерело: imdb.com

Казкове Різдво

Головная героїня мультфільму відчайдушно сподівається на диво, та воно не до неї не поспішало. Тоді дівчинка вирішила самостайно знайти диво і тому слідом відправилася за пухнастим зайчиком. Чи закінчиться ця пригода та чи знайде своє омріяне диво героїня — дивіться разом з дітлахами у мультфільмі «Казкове Різдво».

Різдвяна історія

Цей розвиваючий мультфільм стане чудовим інструментом для того, щоб пояснити дитині історію Різдва.В анімації розповідається про народження Ісуса, який стане Богом для людей. Пориньте у цікаву різдвяну історію разом з дітьми.


Клаус

Чудовий пригодницький мультфільм «Клаус» розповість про зародження різдвяних традицій. Головний герой Джаспер не бажає займатися родинною справою — поштовим бізнесом. Аби провчити невдячного сина, батько відправляє його на Північний полюс. Повернутися хлопець зможе лише тоді, коли отримає не менше 6 тисяч листів за рік. Виконати ці умови майже неможливо. Та надія з’являється, коли Джаспер знайомиться з сусідом Клаусом. Разом з чоловіком винахідливий юнак збирається зробити Північний полюс популярним.

Різдвяний Мадагаскар

Різдво опиняється під загрозою, коли Санта потравляє в аварію на Мадагаскарі й втрачає пам’ять. Тепер хоробрі пінгвінчики та інші відомі звірята повинні врятувати свято. Чи зможуть вони вручити всім подарунки — дізнайтесь за переглядом разом з дітьми.

Крижане серце 2

Ельза добре управляла королівством Ерендел після того, як опанувала свої сили. Однак після дня народження її сестри Анни світ опинився під загрозою. Ельза хотіла влаштувати грандіозне торжество, але у процесі втратила контроль над своїми силами.

Команда рідних та друзів, Анна, її бойфренд Крістоф, сніговик Олаф та олень Свен, вирушили на Північ, аби розібратися в таємницях минулого їхнього королівства і допомогти Ельзі нарешті опанувати магію в повній мірі. Звісно, без пригод ця подорож не обійдеться.

Льодовиковий період: гігантське Різдво

Цього разу герої мультфільму відправляються на Півнійчний Полюс, щоб зустрітися з сами Санта Клаусом. Та сталося так, що Різдво опинилося під загрозою у всьому світі. Тепер друзям потрібно терміново виправляти ситуацію.

Вартові легенд

Санта-Клаус, Великодній Кролик, Зубна Фея та Пісчана Людина захищають дітей та дарують їм радість. Одного разу мрії дітлахів опиняються під загрозою. Підлий та могутній Бабай прагне викрасти їх, тому Вартові легенд об’єднується із Джеком Холодом, аби разом здолати негідника.

Шрек: Різдво

Різдво — чудовий привід зібратися родиною та гарно провести час. Шрек прагне організувати для своєї дружини Фіони та дітлахів ідаальне свято. Однак це не так просто, коли під боком весь час невгамовні друзі Осе та Кіт у чоботях.

Дивіться кумедний фрагмент з епізоду, у якому Коржик розповідає свою історію Різдва.

Веселих свят та приємного перегляду!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты