Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="60430"]
3-7, Питание
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Печиво для дiтей: вибираємо краще!

Old date:
Current date: 2020.06.02
New date: 2014.12.18
0
Торгова марка Yarych – це вітчизняний виробник печива, крекерів та тортів Rozalini. Головний напрямок розвитку компанії – це поєдання
Дівчинка їсть печиво (фото: Burda Media)

Дівчинка їсть печиво (фото: Burda Media)

Торгова марка Yarych – це вітчизняний виробник печива, крекерів та тортів Rozalini. Головний напрямок розвитку компанії – це поєдання українських традицій, європейського досвіду та професійної роботи сотень спеціалістів.

Затяжне печиво «Марія» TM Yarych, яке відповідає не тільки українським нормам харчування, але й має міжнародні сертифікати, відноситься до категорії низькокалорійних солодощів, а тому стане відмінним рішенням для смачних перекусів для тих, хто слідкує за фігурою та піклується про своє здоров’я. Ми всі дуже добре знаємо, що основну складову нашого раціону повинні складати вуглеводи. Саме завдяки їм наш організм отримує необхідну енергію, щоб бути активними протягом дня, особливо у холодну пору року.

Печиво «Марія»

Печиво «Марія»

Печиво «Марія» TM Yarych в своєму складі містить рослинні білки, вітаміни, харчові волокна, мінеральні речовини, мікроелементи.

Печиво «Марія» у блакитній упаковці збагачене кальцієм, а у зеленій – має у складі висівки. Цей вид печива особливо рекомендований тим, хто прагне покращити своє травлення та зазвичай вживає їжу, збагачену рослинними волокнами.

Печиво «Марія»

Печиво «Марія»

Печиво «Марія з молоком та кальцієм» має приємний молочний присмак, а кальцій у складі регулює м’язове скорочення, впливає на процес згортання крові і обмін води. Це надзвичайно важливо взимку, коли наш організм втрачає багато необхідних мікроелементів і потребує додаткового поповнення вітамінів.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Статьи по теме:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: