Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273474"]
Школьник

В МОН розповіли, як планують закінчити навчальний рік

0
Через війну в багатьох містах України був тимчасово припинений навчальний процес, а в деяких діти повернулися до навчання дистанц�

Через війну в багатьох містах України був тимчасово припинений навчальний процес, а в деяких діти повернулися до навчання дистанційно. Також були запущені онлайн платформи, які дозволяють дітям з-за кордону отримувати знання за звичною шкільною програмою. Постало питання завершення навчального року. Коли діти підуть на літні канікули та чи підуть взагалі — розповідаємо далі.

В МОН розповіли, як планують закінчити навчальний рік

Джерело: Fotolia

Міністерство освіти і науки України вже затвердило методичні рекомендації щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року. Разом із керівниками департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій було прийнято рішення порекомендувати закладам загальної середньої освіти наступне:

  • самостійно визначити день завершення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році;
  • забезпечити виконання освітніх та навчальних програм, навчального плану через ущільнення навчального матеріалу,
  • забезпечити організацію самостійної навчальної діяльності учнів, додаткові консультацій із використанням технологій дистанційного навчання.

Тобото, виходить, що дата завершення навчального року в школах залежатиме безпосередьно від керівництва навчального закладу.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет звернувся до керівників закладів та вчителів з проханням звернути особливу увагу на психологічну підтримку дітей під час війни. Для цього розроблено відповідні матеріали. Також було відкрито Телеграм-канал «Підтримай дитину», у якому педагоги та дитячі психологи діляться рекомендаціями та порадами.


Яким буде підсумкове оцінювання

Навчання під час війни

Джерело: Shutterstock

Складання ДПА у 2022 році було скасовано. Оцінювання рівня знань школярів, зокрема підсумкове, у разі потреби може проходити у дистанційному форматі. За даними Міносвіти, в умовах воєнного часу особливо важливо забезпечити права учнів на отримання освіти, тому необхідно:

  • у встановленому порядку перевести їх на наступний рік навчання;
  • видати свідоцтва досягнень або табелі навчальних досягнень;
  • видати документи про здобуття освіти.

Школа може видати свідоцство за місцем постійного або тимчасового проживання, в тому числі й приватні заклади освіти, якщо дитину зараховано до іншої школи. Документ про завершення навчання також отримають діти, які проходять навчання зараз не у своїх школах, перебувають за кордоном або продовжують навчатися у дистанційному форматі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Метки:
учеба школа
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты